rok szkolny 2014/2015
Film przygotowany na konkurs "Książki naszych marzeń" organizowany przez MEN.
- GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
Lisewo
Skok wzwyż: I miejsce - Kacper Ostrowski, Karina Kwietniewsk, II miejsce - Jagoda Ziemecka, Magdalena Fiuk
III miejsce - Michał Rumiński, Kaja Szczutkowska
Rzut piłeczką palantową: II miejsce - Jagoda Ziemecka, III miejsce - Kacper Ostrowski, Weronika Szymborska
Bieg na 60 m: I miejsce - Jagoda Ziemecka, Kaja Szczutkowska, II miejsce - Weronika Szymborska
III miejsce - Magdalena Fiuk, Patryk Kościński
Bieg na 600 m: I miejsce - Jagoda Ziemecka, Michał Rumiński
II miejsce - Filip Łukjanow
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY
Chełmno- 25 września 2014r.
Michał Rumiński- skok wzwyż: srebrny medal, bieg na 300 m: złoty medal
Jagoda Ziemecka- skok wzwyż: brązowy medal, bieg na 300 m: srebrny medal
Filip Łukijanow- skok wzwyż: brązowy medal, bieg na 300 m: brązowy medal
Patryk Kościński- bieg na 60 m: brązowy medal
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
Krusin - 20 listopada 2014r.
I miejsce-V - VI dziewczęta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Krusin - 29 stycznia 2015r.
kategoria dziewcząt - Karina Kwietniewska- złoty medal
Magdalena Fiuk- srebrny medal
Izabela Jania- brązowy medal
kategoria chłopców - Filip Łukjanow- srebrny medal
Jakub Chrzanowski- brązowy medal
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "Na świętego Walentego... różne oblicza miłości" - org. Katolickie Gimnazjum i Liceum Księży Pallotynów
Chełmno - 11 luty 2015r.
w kategorii szkoła podstawowa - nagroda literacka - Sandra Barańska
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- HALOWY MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNej
luty 2015r. - Lisewo
Kacper Mikulski- najlepszy bramkarz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z J. POLSKIEGO
Kaja Szczutkowska – finalistka kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z j. polskiego
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- GMINNE eliminacje OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych - Lisewo - 19 marca 2015 r.
I miejsce - Magdalena Fiuk (uczennica klasy VI)
II miejsce - Mikołaj Treichel (uczeń klasy V)
III miejse - Sara Grązka
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- POWIATOWE eliminacje OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych - Lisewo - 19 marca 2015 r.
I miejsce - Magdalena Fiuk (uczennica klasy VI)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego w Katolickim Liceum i Gimnazjum Księży Pallotynów w kategorii szkół podstawowych - Chełmno - 15 kwietnia 2015 r.
I miejsce - Maja Ghosh (uczennica klasy VI)IIII miejsce - Kinga Ostrowska (uczennica klasy VI)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- VI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI organizowany pod patronatem Zarządu Powiatu Chełmińskiego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Chełmnie
Chełmno - 17 kwietnia 2015 r.
III miejsce - Kacper Mikulski (uczeń klasy IV), Magdalena Fiuk (uczennica klasy VI)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY
Lisewo - 21 kwietnia 2015 r.
I miejsce - Kaja Szczutkowska (uczennica klasy VI),
II miejsce - Magdalena Fiuk (uczennica klasy VI)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- XVII POWIATOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA
Chełmno - 28 kwietnia 2015 r.
II miejsce - uczniowie z GMINY LISEWO
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE XXXVIII OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
Sępólno Krajeńskie - 21 kwietnia 2015 r.
V miejsce - Magdalena Fiuk (uczennica klasy VI)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ELIMINACJE GMINNE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO OBRONA CYWILNA pod hasłem "Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo"- 30 kwietnia 2015 r.
grupa uczniów klas I-III: II miejsce - Szymon Winiarski (uczeń klasy III),
wyróżnienie-Miłosz Ostałowski (uczeń klasy III)
grupa uczniów klas IV-VI: I miejsce - Weronika Chyła (uczennica klasy VI)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Konkurs Ortograficzny - O SREBNE PIÓRO WÓJTA - 13 maja 2015 r.
w kategorii klas IV-VI: III miejsce - Kaja Szczutkowska (uczennica klasy VI).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY
Chełmno- 15 maja 2015r.
Michał Rumiński- skok wzwyż: brązowy medal, bieg na 300 m: złoty medal
GRATULUJEMY!!!