• Informacje o szkole

•      Szkoła Podstawowa w Krusinie znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i należy do Gminy Lisewo. Do szkoły uczęszczają dzieci z następujących miejscowości-Bartlewo, Błachta, Linowiec, Kamlarki, Kornatowo, Krusin,Tytlewo, Wierzbowo. Do dyspozycji uczniów są sale lekcyjne wyposażone w pomoce naukowe i sprzęt audiowizualny, pracownia komputerowa (17 stanowisk z podłączeniem do Internetu), biblioteka, stołówka i świetlica, gabinety pedagoga i logopedy, hala sportowa, plac zabaw  i boisko.

Szkoła pielęgnuje następujące tradycje:

• ślubowanie i pasowanie pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Krusinie,
          • Święto Szkoły,
          • Wigilia Szkolna i spotkania klasowe,
          • Dzień Babci i Dziadka,
          • Piknik Rodzinny "Mama, Tata i Ja",
          • uroczyste pożegnanie absolwentów.

Panuje u nas przyjazna i życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do problemów ucznia. Mając na uwadze rozwijanie zainteresowań i pasji umożliwiamy uczniom udział w zajęciach pozalekcyjnych.

Nasi uczniowie są laureatami różnych konkursów oraz zawodów sportowych organizowanych na terenie szkoły i poza nią. Współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami oraz uczestniczymy w różnych ogólnopolskich kampaniach, programach społecznych i edukacyjnych. Organizujemy różnorodne wyjazdy i wycieczki.

Teresa Malinowska