• Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

• Witam Państwa serdecznie w nowym roku szkolnym. Jego rozpoczęcie odbędzie się w szkole 4 września o godz. 9.00. Poranny autobus będzie jeździł zgodnie z obowiązującym w roku 2023 harmonogramem, który jest zamieszczony na stronce szkoły w zakładce: O szkole. Przypominam, że we wrześniu obowiązuje harmonogram na miesiące nieparzyste.Odwóz uczniów tego dnia będzie o godz.11.00. (również zgodnie z harmonogramem). Jako szkoła włączamy się w gminne obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się 1 września o godz. 9:00 na cmentarzu parafialnym przy Kościele w Lisewie. W imieniu władz gminy zachęcam Państwa i Wasze dzieci do wzięcia udziału w uroczystości. Załączamy plakat informujący o wydarzeniu.

Pozdrawiam, życząc dobrego końca wakacji.

Wiesława Chojnicka